back-007.jpg

کارگاه اصول تغذیه در پرندگان خانگی برای بار سوم تمدید شد

کارگاه اصول تغذیه پرندگان دکتر حداد مرندی

 

از هر 10 پرنده كه به كلينيك مراجعه ميكنند، 9 عدد داراي مشكلات تغذيه‌اي مي باشند که با رعایت اصول تغذیه‌ای در این پرندگان و توجه به بایدها و نبایدهای تغذیه‌ای آنان، می‌توان بخش زیادی از این مشکلات را حل کرد.
با توجه به مشکلات متعدد مربوط به جیره غذايي (كبد چرب، پوكي استخوان، مشکلات مربوط به تيروئيد، ....) بر آن شدیم تا سلسله كارگاه‌هاي تغذيه اي برای علاقمندان ترتیب دهیم.

قصد ما کمک به این آفریدگان خاموش و افزایش طول عمر آن‌ها است. بر همین اساس تصمیم به برگزاری این کارگاه با هزینه بسیار پایین و همچنین مجازی کردیم تا همه علاقمندان بتوانند از هر جای کشور و یا حتی هموطنان ما در دیگر کشورها در آن شرکت کنند.

تاریخ برگزاری این کارگاه جمعه 24 مرداد ساعت 11 صبح می‌باشد.

**توجه داشته باشید با وجود استقبال بي نظير شما از كارگاه اول و دوم، متاسفانه حضور دوستان در عمل كم رنگ بوده و در دو برنامه برگزار شده از بين ١٦٠ نفر ظرفیت ثبت نام شده، تنها ٥٠ نفر شركت فعال داشته اند. و اين در حالي اتفاق افتاد كه بيش از ٢٠٠ نفر در ليست رزرو منتظر بودند.
لذا تصميم گرفته شد با احترام، اندك هزينه اي براي كارگاه در نظر گرفته شود تا بلكه حقوق افراد كمتر ذايل گردد و افراد بي انگيزه از ثبت نام حذف شوند.

هزینه ثبت نام 25 هزار تومان 

ثبت نام در کارگاه تغذیه

درباره من

من محمدرضا حدادمرندی متخصص بهداشت و بیماری‌های پرندگان بر آن شدم تا با توجه به کمبود اطلاعات علمی مناسب در خصوص نگهداری از پرندگان  با راه اندازی این وب‌سایت دانش عمومی علاقمندان به نگهداری از پرندگان را بالا برده و دانش و تجربه خود را در اختیار آنان که به پرندگان عشق می‌ ورزند قرار دهم. همچنین امیدوارم با راه اندازی این سایت، ارتباطی متقابل در جهت بهبود رفاه حال پرندگان بین اینجانب و علاقمندان به پرندگان (متخصصین، دارندگان پرنده، پرورش دهندگان و غیره) شکل بگیرد تا در راستای آن بر اطلاعات اینجانب نیز افزوده شود.