back-006.jpg

کارگاه اصول تغذیه در پرندگان خانگی تمدید شد

کارگاه اصول تغذیه پرندگان دکتر حداد مرندی

 

از هر 10 پرنده كه به كلينيك مراجعه ميكنند، 9 عدد داراي مشكلات تغذيه‌اي مي باشند که با رعایت اصول تغذیه‌ای در این پرندگان و توجه به بایدها و نبایدهای تغذیه‌ای آنان، می‌توان بخش زیادی از این مشکلات را حل کرد.
با توجه به مشکلات متعدد مربوط به جیره غذايي (كبد چرب، پوكي استخوان، مشکلات مربوط به تيروئيد، ....) بر آن شدیم تا سلسله كارگاه‌هاي تغذيه اي برای علاقمندان ترتیب دهیم.

قصد ما کمک به این آفریدگان خاموش و افزایش طول عمر آن‌ها است. بر همین اساس تصمیم به برگزاری این کارگاه به صورت رایگان و همچنین مجازی کردیم تا همه علاقمندان بتوانند از هر جای کشور و یا حتی هموطنان ما در دیگر کشورها در آن شرکت کنند. البته با توجه به محدود بودن ظرفیت، اولویت با افرادي است که سریعتر ثبت نام کنند.

تاریخ برگزاری این کارگاه جمعه 27 تیـرماه ساعت 11 صبح می‌باشد.

**توجه داشته باشید به دلیل محدودیت کارگاه و رزرو شدن تعداد زیادی از علاقمندان در کارگاه تاریخ 13 تیرماه، در سیستم ثبت‌نام جدید اولویت حضور در کارگاه با دوستانی است که قبلا فرم رزرو را پر کرده بودند. لذا ثبت نام در این سیستم به معنای حضور قطعی نخواهد بود و پس از تکمیل مراحل اطلاعات لازم در خصوص حضور در کلاس به اطلاع خواهد رسید.

لطفا در نظر داشته باشید، در صورت ثبت‌نام و عدم شرکت در وبینار، برای رعایت حق دیگر دوستان، از شرکت در وبینارهای آینده محروم خواهید شد.

 

ثبت نام در کارگاه تغذیه

درباره من

من محمدرضا حدادمرندی متخصص بهداشت و بیماری‌های پرندگان بر آن شدم تا با توجه به کمبود اطلاعات علمی مناسب در خصوص نگهداری از پرندگان  با راه اندازی این وب‌سایت دانش عمومی علاقمندان به نگهداری از پرندگان را بالا برده و دانش و تجربه خود را در اختیار آنان که به پرندگان عشق می‌ ورزند قرار دهم. همچنین امیدوارم با راه اندازی این سایت، ارتباطی متقابل در جهت بهبود رفاه حال پرندگان بین اینجانب و علاقمندان به پرندگان (متخصصین، دارندگان پرنده، پرورش دهندگان و غیره) شکل بگیرد تا در راستای آن بر اطلاعات اینجانب نیز افزوده شود.